Dzień Dziecka z marketem budowlanym PSB F.H Cieśla "Mrówka"

Dzień Dziecka z marketem budowlanym PSB F.H Cieśla "Mrówka"

Dzień Dziecka z marketem budowlanym PSB F.H Cieśla "Mrówka"

 

 
 

Wczorajszy Dzień Dziecka dostarczył najmłodszym wielu przyjemnych chwil. Do świętowania przyłączył się chojnowski market, który przygotował dla naszych maluchów nie lada niespodziankę. Wszystko zaczęło się kilka chwil po godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 4. Dzieci odwiedziła olbrzymia pluszowa mrówka, która była chyba największą atrakcją.

Najmłodsi chętnie fotografowali się wraz z pluszakiem oraz zadawali wiele pytań. Spotkanie upływało w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Właściciele marketu budowlanego „Mrówka” dodatkowo przygotowali dla dzieciaczków drobne upominki takie jak: wiatraczki, kolorowanki, czy też smakołyki za którymi najmłodsi przepadają. Całe spotkanie odbyło się w poszczególnych klasach i było bardzo miłą niespodzianką dla świętujących. Od samego początku na twarzach dzieci pojawił się uśmiech, który był doskonałym potwierdzeniem tego, że niespodzianka była prawdziwą niespodzianką.

Na tym jednak nie koniec atrakcji, które przygotowali właściciele chojnowskiej „Mrówki”. Tuż przed godziną 11:00 przed naszym marketem pojawiła się grupa przedszkolaków, którzy z niecierpliwością oczekiwali na zobaczenie wielkiego pluszaka. Kiedy tylko maskotka pojawiła się przed marketem od razu widać było radość w oczach najmłodszych, którzy przytulali się do ogromnej mrówki.

Tuż po powitaniu najmłodsi przemaszerowali pomiędzy regałami sklepowymi, aby finalnie dotrzeć do działu ogród, gdzie zaprezentowano ich prace plastyczne. I tutaj nie obeszło się bez zdjęć z pluszakiem. Kilka chwil później „ogromna mrówka” wyprowadziła przedszkolaków poza granice naszego marketu budowlanego. Tam czekała ostatnia tego dnia niespodzianka, którą była wielka trampolina przygotowana specjalnie dla świętujących dzień dziecka. Tutaj też odbył się mały piknik, podczas którego solenizantom wręczono smakołyki, kolorowanki oraz wiatraczki.

Po przeszło godzinie spędzonej z uśmiechem na twarzy pierwsza grupa, która odwiedziła market „Mrówka” pomału zaczęła rozchodzić się do domu. W międzyczasie pojawiły się dwie kolejne grupy przedszkolne, które z wielkim entuzjazmem przywitały ogromnego pluszaka. „Wielka mrówka”, tak jak poprzednio, uściskała najmłodszych i zachęcała do dobrej zabawy, której wczorajszego dnia nie zabrakło.

Dzięki marketowi budowlanemu „Mrówka” wielu młodych mieszkańców naszego miasta już od rana poczuło na czym polega dzień dziecka. Uśmiech i wesołe okrzyki dzieci były dla samych organizatorów tylko potwierdzeniem tego, że warto przygotowywać tego typu imprezy.

Do zobaczenia za rok…