DRUGIE URODZINY

Market “Mrówka”, hucznie świętował swoje drugie urodziny. W piątek i sobotę, na klientów sklepu czekały wyjątkowe promocje, upominki, konkursy i dodatkowe atrakcje. W piątkowy poranek, parking przed sklepem zapełnił się stoiskami kilku wiodących firm, których wyroby można znaleźć na półkach marketu. Przedstawiciele wykazywali się wiedzą i profesjonalnym doradztwem, ułatwiając tym samym podjęcie decyzji o wyborze towarów. Klienci chętnie korzystali z porad i poznawali szeroki asortyment oferowany przez poszczególnych wystawców. Otrzymali materiały promocyjne i gadżety w postaci breloków czy smyczy.

Market “Mrówka” gościł przedstawicieli takich firm jak:

-ATLAS

-DEWALT

-MODECO

-TYTAN

-USTM

-GRAPHITE

-JAKO-HURT

-NAC

-SOLBET

Poza obecnością przedstawicieli i możliwością skorzystania z ich porad, na klientów czekały również ciekawe promocje i konkursy. Jednym z nich była “magiczna godzina”, polegający na wręczaniu prezentów osobom, które w ciągu danej godziny dokonały zakupów na najwyższą kwotę. O godzinie 16.00 przyszedł czas na ogłoszenie listy trzech zwycięzców konkursu na największy paragon. Do rąk szczęśliwców powędrowały cenne nagrody- główną był telewizor LG 42 ".

Dodatkowo, klientów sklepu, którzy dokonali zakupów na kwotę minimum 100 zł, zaproszono do kącika gastronomicznego z przekąskami z grilla oraz napojami.

Nie zabrakło atrakcji również dla najmłodszych. Tradycyjnie już- dużo emocji wywołała “Mrówka”, rozdająca cukierki i chętnie pozująca z maluchami do zdjęć. Najmłodszym, czas umilili również wystawcy. Przykładowo- przy stoisku firmy “Atlas” odbył się konkurs na najdokładniejsze odwzorowanie logo firmy. Na zwycięzców czekały zestawy gadżetów.

Dziękujemy wszystkim Klientom za wspólne świętowanie urodzin "Mrówki". Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!